חייגו עכשיו:
054-2102011

או מלא/י את פרטיך ונשמח לחזור אליך בהקדם:
מהי VA?

VA, או עוזרת אישית וירטואלית, הוא מקצוע של המאה ה- 21. זה החל מצורך אמיתי של מנהלים ואנשי עסקים שהיו זקוקים לתמיכה מקצועית, רצינית, בנושאים אדמיניסטרטיביים, אך לא יכולים היו להצדיק העסקה במשרה מלאה, או אף חלקית, של עוזרת אישית, ותשלום שכר קבוע, מסים, הטבות, ציוד משרדי, וכל ההוצאות הכרוכות בכך.

slide-2-layer-1

הודות לטכנולוגית המתקדמות של המאה ה- 21, התקשורת באמצעות הטלפון והאינטרנט הפכה להיות נגישה מתמיד, ועם זאת מתוחכמת, והיא מאפשרת למנהל ולעוזרת האישית שלו (ה- VA) לעבוד ממרחק, לעתים אף משני קצוות תבל, באותה יעילות, כאילו היו עובדים באותו משרד ממש.

ה- VA מביאה את הפתרון המושלם לאנשים אלו. היא לא עובדת במשרד שלהם, אלא בביתה, כך שאין צורך לשלם על ציוד משרדי או כל הוצאה קבועה אחרת. אין צורך לשלם שכר חודשי קבוע ל- VA! אתה משלם בדיוק את מספר השעות שאתה צורך. אתה לא משלם על הפסקות צהרים, על חופשות, על סופי שבוע, על חופשות לידה, על תנאים סוציאליים, וכו’. אתה מחליט בדיוק על מה אתה רוצה שה- VA תעבוד בשבילך. כך תוכל להתמקד במה שאתה טוב בו – בליבת העסק! וה-VA תוכל לעשות עבורך את מה שהיא טובה בו – החלק הלוגיסטי והאדמיניסטרטיבי, ולפנות לך זמן יקר.

מה היתרונות בשירות ה-VA?

זמן - ה- VA מפנה לך זמן יקר לדברים חשובים: לנטוורקינג ולבניית בסיס הלקוחות שלך, לשימור הלקוחות הקיימים, וזמן להתמקד באותו חלק של העסק שבו אתה טוב, ונהנה לעסוק בו.

רווח - שירות ה- VA אמנם לא יכניס כסף ישירות לחשבון הבנק שלך, אבל כאשר אתה מתפנה מלעסוק בענייני אדמיניסטרציה, תוכל להשקיע מאמץ בפעולות שייצרו הכנסות, ולהתמקד בהגדלת מספר שעות העבודה שלך שמכניסות כסף לעסק, ולדאוג לזרם הכנסות קבוע.

יעילות - ה- VA תוכל לעזור לך לפתח תהליכי עבודה בעסק, שיעזרו לך לעבוד נכון ויעיל יותר, באופן שייתן לך תוצאות טובות יותר.

יותר אנרגיה, פחות לחץעם תמיכת ה- VA ברוב (אם לא בכל) הנושאים שאינם עוסקים ישירות בייצור הכנסות, הלחץ עליך יקטן בהרבה. יתכן מאד שאף תוכל להרשות לעצמך חופשה שכבר מזמן אתה זקוק לה כל כך!

שותפה פרו-אקטיביתVA איכותית יכולה להיות שותפה טובה ותומכת למנהל טוב. ככל שתאפשר לה לתמוך בך יותר, כך תוכל ליהנות יותר מהנסיון, היכולות והכישורים שבאפשרותה להציע לך ולעסק שלך.

 

10303812_640379266055985_8541776441194740591_n

קצת עלינו

את 1st Class Office מנהלת ענת שדה, בוגרת תואר BA בבלשנות מאוניברסיטת תל אביב, ודוברת 6 שפות ברמות שונות: עברית, אנגלית, רומנית, צרפתית, ספרדית ואיטלקית.

ענת בעלת 25 שנות ניסיון בתפקידי ניהול משרד מנכ”ל, עוזרת מנכ”ל וניהול אדמיניסטרטיבי,כולל ניהול קשרים מול ספקים, עמיתים בארץ ובחו”ל, שותפים עסקיים, ביניהם חברות ענק בינלאומיות, משקיעים, מנהלים בכירים, דירקטורים, ולקוחות בארץ וברחבי העולם. קרא עוד